Contact in Coronatijden online

CONTACT IN CORONATIJDEN

Voorjaar 2020:  opeens geen ontmoetingen meer, afstand nemen, afstand bewaren, geen welkom, geen handen schudden, geen ledencontactdagen. 
Zomer 2020: een nieuwe werkelijkheid, afstand houden, met/zonder mondkapje, geen groepsontmoetingen.

De vraag die we in het Grafiekplatform stelden was: hoe maken en houden we dan wel contact, hoe kunnen we elkaar wel ontmoeten?
Het antwoord vonden we in een digitale uitnodiging om via het Grafiekplatform digitaal contact met elkaar te maken en samen te gaan werken aan prenten op papier.
Op de uitnodiging om aan deze vorm van ‘mailart’ mee te doen is door meer dan 128 grafici enthousiast gereageerd. Resultaat: 64 koppels komen tot 128 werken!

Hoe maken we dit zichtbaar? Hoe tonen we deze corona-ontmoetingen?
Digitaal in een virtuele expositie op onze website en op papier met de uitgave van een catalogus.
Zo zijn de werken te bekijken en te koop in het Grafiekplatform en kunnen makers en bezoekers van de expositie in contact komen met elkaar.

Of, wanneer en waar de collectie ook daadwerkelijk op een locatie getoond kan worden is vooralsnog een vraag waar we het antwoord nu niet op kunnen geven. 

Deze grafische corona-collectie zal deel gaan uitmaken van de digitale #coronacollectie Nederland, www.netwerkdigitaalerfgoed.nl/actueel/coronacollectie

Wij zijn blij met de vele enthousiaste reacties en wensen ieder veel kijkplezier digitaal en op papier!

Namens het Grafiekplatform,

Iris van Lavieren, voorzitter


 
Introductie door Iris van Lavieren, voorzitter Grafiekplatform
Openingstoespraak Jasper Visser, mede-initiator Coronacollectie.nl

 

Proost!

Papieren catalogus Contact in Coronatijden
Hebt u belangstelling voor de papieren catalogus van deze virtuele tentoonstelling?
Dit prachtige document (140 pagina’s, A6 pocketformaat, full colour) is heel eenvoudig te bestellen.
Leden betalen € 12 inclusief verzendkosten binnen Nederland, € 18 inclusief verzendkosten buiten Nederland
Niet-leden betalen € 15 inclusief verzendkosten binnen Nederland, € 21 inclusief verzendkosten buiten Nederland.

Stuur een e-mail naar: info@grafiekplatform.nl en vermeld het gewenste aantal en uw adresgegevens.
U ontvangt per omgaande een bevestiging met de mededeling dat de catalogus na betaling  wordt toegestuurd.

Contact in Coronatijden prenten
Hebt u belangstelling voor de prenten?
De losse prenten kosten  € 135 inclusief verzendkosten binnen Nederland, € 145 inclusief verzendkosten buiten Nederland. (Een tweetal prenten heeft een afwijkende prijs, i.v.m. afwijkend formaat)
Stuur een e-mail naar: info@grafiekplatform.nl en vermeld het nummer van de gewenste prent en de namen het koppel.  
U ontvangt per omgaande een bevestiging met de mededeling dat het werk wordt gereserveerd en na betaling  wordt toegestuurd.
Indien het werk al is verkocht ontvangt u daarover bericht.

Alle unieke prenten zijn hieronder digitaal te zien, klik op de afbeeldingen voor een vergroting en meer informatie over makers en werk.

Voor alle prenten geldt (tenzij anders vermeld):
Formaat: A4
Oplage: 1  
Jaar van ontstaan: 2020

Contact in Coronatijden-koppels:


 


Deelnemende kunstenaars

Erni van Aerts evaerts@iae.nl | www.ernivanaerts.com
Rogier Arents studio@rogierarents.nl
Cecile Bank cecilebank@telfort.nl | www.cecilebank.nl
Hanneke Barendregt baren309@planet.nl
José op ten Berg jose.optenberg@online.nl
Carmen Berkel contactcarmenberkel@gmail.comwww.carmenberkel.com
Renée Blom reneeblom@hotmail.comwww.reneeblom.nl
Henriette Boerendans henriette@boerendans.com | www.boerendans.com
Peter Boersma peter@hehallo.nl | www.hehallo.nl
Marja Boortman marjaboortman@gmail.com | www.marjaboortman.nl
Marion Bouwhuis marionbouwhuis@outlook.com | www.marionbouwhuis.nl
Ina Brekelmans ibrekel@dds.nl
Nina van den Broek ninavandenbroek@ziggo.nl
Anne Brouwer anne_abbe@hotmail.com
Edith Brouwer brouwer.edith@gmail.com
Sonja Brys sonja.brys@telenet.be
Aura Op den Camp amj.opdencamp@gmail.com | www.aura-opdencamp.nl
Jan van Dijk jan.ine.vandijk@planet.nl | www.janvandijkart.nl
Marijke van Dijk ateliermarijke@gmail.comwww.marijkevandijk.nl
Nina van Dijk nina@ninavandijk.nl
Emmy Dijkstra emmy.dijkstra@gmail.com | www.emmydijkstra.nl
Willemijn  van Dorp willemijnvanasbeck@xs4all.nl www.willemijnvandorp.com
Willy van der Duyn willyvanderduyn@gmail.com | www.willyvanderduyn.nl
Hilly van Eerten hillye@xs4all.nl www.hillyvaneerten.nl
Edwin Emmens edwinemmens@online.nl www.edwinemmens.nl
Ineke  van Engelen ineke.van.engelen@xs4all.nl www.inekevanengelen.nl
Jacomijn den Engelsen jdenengelsen@casema.nl www.jacomijndenengelsen.nl
Peter Franssen post@peterfranssen.nl | www.peterfranssen.nl
Koen de Graaf koendegraaf1@gmail.com
Ad Graafmans ad.graafmans@gmail.com www.adgraafmans.wixsite.com/fotografiek
Addy Graafmans addygraafmans@gmail.comwww.addygraafmans.wixsite.com
Monique Grolle moniquegrolle@outlook.com www.moniquegrolle.com
Hanna de Haan hannadehaan@gmail.com www.hannadehaan.nl
Monique van Haasteren moniquegrafiek@hotmail.com www.moniquegrafiek.nl
Diana van Hal diana@dianavanhal.nl www.dianavanhal.nl
Gerben Hermanus gerben.hermanus@gmail.com
Maaike Heukelom Schenk maaikesmail@ziggo.nl www.maaikehschenk.nl
Ellen Huijsmans ellenhuijsmans@compaqnet.nl www.ellenhuijsmans.com
Inge Hoefnagel inge.thuis@planet.nl
Anita van Hout www.anitavanhout.com
Marga Houtman margahoutman@gmail.com  | www.mhoutman.nl
Loes Huis in ’t Veld loeshuisintveld@gmail.comwww.loeshuisintveld.com
Aschwin Huiskes aschwinhuiskes@hotmail.com www.aschwinhuiskes.nl
Jolanda van Iersel ideeoftwee@gmail.com www.redbubble.com/people/jamingo/shop
Chika Ito atelier@chikaito.com www.chikaito.com
Evelien de Jonge evelien.dejonge@gmail.com www.eveliendejonge.nl
Wim Jonkman steendrukkerij.obelisk@gmail.com www.obelisk.name
Marianne Kaars Sijpestein – Bos marianne.sijpesteijn@online.nl www.turningthetables.nl
Peter Kalkowsky peter@kalkowsky.nl www.kalkowsky.nl
Marisa Keller marisakeller@mac.com www.marisakeller.com
Jeanet Kingma jeanetkingma@ziggo.nl www.jeanetkingma.com
Angelique Kleijne info@angeliquekleijne.nl www.angeliquekleijne.nl
Olga van der Klooster oeivanderklooster@gmail.com
Hannah Kockx mail@hannahkockx.nl www.hannahkockx.nl
Rob Komen info@robkomen.nl www.robkomen.nl
Manuel Kurpershoek m.kurpershoek@icloud.com www.kurpershoekmanuel.nl
Maartje van der Kruijs info@maartjevanderkruijs.com
Flip Lambalk www.fliplambalk.nl
Marius Langerak marius.langerak@gmail.com
Iris van Lavieren vanlavieren@hotmail.com www.irisvanlavieren.nl
Claudia  van de Leur info@cleur.nl www.cleur.nl
Lyda Lichtenbeld lyda@lichtenbeld.nl www.lichtenbeld.nl 
Lisetteh voorseth@gmail.com www.lisetteh.com
Rolf Maas rolf_maas@hotmail.com www.rolfmaas.com
Ruud Matthes ruudmatthes@hotmail.com | www.ruudmatthes.com
Walburgis Meijers walburgism@gmail.com
Claske Mekel c.mekel@outlook.com www.claskemekel.nl
Christa Mertens bluebluenovember@gmail.com
Yvonne Metzemaekers y.metzemaekers@upcmail.nl www.ymetzemaekers.nl
Jolanda van Miert ArtforUse@outlook.com  https://www.instagram.com/p/CCZDjHmh3__/?igshid=w9ccp7rmo1vu
Yuriko Miyoshi www.hanga-land.blogspot.com
Nicole Montagne nicole.montagne@lombok.nl www.nicolemontagnebeeldend.com
Saskia van Montfort s.vanmontfort@gmail.com www.whapart.wordpress.com
Erna Mouton mouton.erna@gmail.com www.grafiekmouton.be 
Erna Mulder-Simis muldersimis@planet.nl www.ernasimis.nl
Niki Murphy nikimur2@gmail.com www.nikimurphy.nl
Kristi Neider kristi@kristineider.com www.kristineider.com
Lydie van Niekerk – de Ruyter l.vanniekerk@hotmail.com
Michiel van Nieuwland michiel.van.nieuwland@forbo.com
Inez Odijk inez.odijk@planet.nl www.inezodijk.com
Mariken Oltheten m.oltheten@planet.nl www.marikenoltheten.nl                                          
Godfried Pieters godfriedpieters@hetnet.nl
Tjitske Prins tjitskesinke@yahoo.com www.tjits.nl
Aukje Reitsma aukjereitsma@hotmail.com
Lydia Roelofsen lydieja@gmail.com | www.lydiaroelofsen.weebly.com
Jacqueline van Rosmalen jlvanrosmalen@xs4all.nl www.jacquelinevanrosmalen.exto.nl
Sarah van Rossem sarahvrossem@hotmail.com www.sarahvanrossem.com
Aldrik Salverda info@aldriksalverda.nl www.aldriksalverda.nl
Arnoud van Sante art.noud@icloud.com
Gerard van Santen gerardvansanten@kpnmail.nl www.gerardvansanten.com
Lenneke Saraber info@lennekesaraber.nl www.lennekesaraber.nl
Henny Schakenraad henny.schakenraad@hetnet.nl www.hennyschakenraad.nl
Celine Schweizer info@celineschweizer.nl www.celineschweizer.nl
Irene Sminia taaitaai@hotmail.com
Cees Smit cees.smit@xs4all.nl www.ceessmitblog.com
Joke  Stapensea jokestapensea@planet.nl www.jokestapensea.exto.nl
Ad Stijnman tulip88x@xs4all.nl www.print88x.g2.xrea.com/TulipGraphics
Kristin Stobbink k.stobbink@gmail.com www.kristinstobbink.nl
Manja van der Storm mail@manjavanderstorm.nlwww.manjavanderstorm.nl
Lia Stouten liastouten@hetnet.nl www.liastouten.nl
Kim Streur info@kimstreur.nl www.kimstreur.nl
Marjolein Terwindt-Wetterauw munnikevaart9@gmail.comwww.marjoleinterwindtwetterauw.exto.nl
Roos Marthe Thijsen roosmt@live.nl | www.roosmarthethijsen.myportfolio.com
Petra Tolboom petra.tolboom@xs4all.nl | www.petratolboom.nl
Canan Topaloglu canantopaloglu@gmail.comwww.canantopaloglu.com
Regina Tromp mail@popovs.nl
Marli Turion marliturion@gmail.com www.marliturion.nl
Kitty van der Veer kittyskrabbels@gmail.com
Brechtje Verberne verbergje@gmail.com www.drukmakerij.nl
Marlies Verda marliesverda@live.nl www.marliesverda.nl
Martine Verhaeghe martine.aquarel@gmail.com
Béa Verheul bea.verheul@gmail.com
Marijke Verhoef marijkev@xs4all.nl www.marijkeverhoef.nl
Ilse Versluijs phookah@live.nl www.ilseversluijs.com
Helma Veugen helma.veugen@icloud.com www.helmaveugen.nl
Nantsje Vonk nantsje@enerveer.nl www.enerveer.nl
Ellen Vos-Thiels ellenthiels@me.com
Louise de Vries Lentsch louise.devrieslentsch@gmail.com | www.atelier-de-garage.nl
Martijn Weesing m.weesing@gmail.com
Reina de Weijer reina.de.weijer@ziggo.nl
Jerney  de Wilde jerney@jerneydewilde.nlwww.jerneydewilde.nl
Jack Wilms jwilms@home.nl | www.itsjackwilms.tumblr.com
Marieke de Wit info@mariekedewit.com | www.mariekedewit.com
Frieda de Witte info@friedadewitte.nl
Carole Witteveen carolewitteveen@gmail.com www.zi-zz-art.nl
Judith Zadoks info@zadoks.nl  
Marlou van der Zalm-Philippens marlouvanderzalm@gmail.com | www.marlouph.nl
Gea Zieverink geazieverink@gmail.com


Met speciale dank aan:
Forbo Atelier | Groeneweg 21F | 3981 CK Bunnik (NL)    
Tel: 06 510 038 35  michiel.van.nieuwland@forbo.com www.forbo-flooring.com

Boekhandel Van Ravenswaay | Van Hardenbroeklaan 20-25 | 3981 EP Bunnik (NL)
Tel. 030-6561690  info@ravenswaay.net | www.ravenswaay.net

Jasper Visser, VISSCH+STAM
www.coronacollectie.nl